O nás

Naše společnost vznikla v roce 1995 pod názvem GoldCar Servis. Na rozvíjejícím se trhu osobních automobilů a v poměrně velkém konkurenčním prostředí jsme klienty oslovili zejména kvalitně odvedeným servisem, příznivými cenami a především vysokou spolehlivostí našich služeb. Rovněž jsme si od počátku zakládali na určitém „rodinném přístupu“ a zohlednění individuálních potřeb každého zákazníka. Věříme, že spokojený klient se vrací, a proto se snažíme dostát svému sloganu –
„JISTOTA PRO ŘIDIČE“.
V roce 2010 jsme se přejmenovali na AUTO GOLDCAR a změnili svou právní formu z „s.r.o.“ na akciovou společnost. V Praze na Bohdalci, kde je naše sídlo s plnohodnotným zázemím servisu, se stále snažíme i přes měnící se zákazníky, dobu plnou chytrých technologií, stále chytřejších a složitějších aut, držet krok s těmito principy a neustálým proškolováním personálu být kvalitním a spolehlivým partnerem pro vás. Kromě autorizovaného servisu, servisního střediska pojišťoven a pozáručního servisu všech značek u nás najdete též prodej náhradních dílů a příslušenství.
Tým prodejců nových a ojetých vozů je připraven vám poradit a na základě vašich potřeb a možností, vybrat konkrétní vůz.
Vozy prodáváme nové, roční, referentské, ojeté, a v případě výměny „starého za nový“ vozy také vykupujeme.
Neváhejte nás navštívit a přesvědčit se o kvalitě a spolehlivosti našich služeb osobně.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA FIRMY