KONTAKTY


AUTO GOLDCAR a.s.



Bohdalecká 1416/12, 101 00 Praha 10
info@autogoldcar.cz
tel. 225 354 200 / fax. 225 354 266




PRODEJ NOVÝCH VOZŮ



Zuzana Jašková Kavanová

Vedoucí prodeje nových vozů
kavanova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 203 / 602 735 829

Tomáš Vráb ml.

Prodejce
tomas.vrab@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 205

Veronika Olexová

Prodejce
olexova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 204





PRODEJ OJETÝCH VOZŮ



Tomáš Lauber

Prodejce ojetých vozů
lauber@autogoldcar.cz
tel.: 720 755 240





SERVIS




Ladislav Radiměřský

Vedoucí servisních služeb
radimersky@autogoldcar.cz
tel.: 722 558 626

Petr Jurajda

Vedoucí příjmu oprav
jurajda@autogoldcar.cz
tel.: 725 909 770

Zdeněk Holub

Garanční technik
holub@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 210



Boris Grund

Specialista oprav po nehodách
grund@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 211

Jan Zeman

Servisní poradce
zeman@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 213

Tomáš Rada

Servisní poradce
rada@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 216




SKLAD DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ



Hana Faltusová

Vedoucí skladu
faltusova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 217 / 602 201 332




Účetní oddělení



Jitka Kůrková

kurkova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 232

Jitka Hvězdová

hvezdova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 231

Petra Vrábová

vrabova@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 233



Vedení společnosti



Ing. Tomáš Vráb

Předseda představenstva
vrab@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 234 / 602 331 993

David Mlýnek

Člen představenstva
mlynek@autogoldcar.cz
tel.: 225 354 230 / 602 327 311