KONTAKTY

Odtahová služba AUTO GOLDCAR a.s.

Vedení firmy

 

Odtahová služba

Ing. Tomáš Vráb
mobil: 602 331 993
vrab@autogoldcar.cz
David Mlýnek
mobil: 602 327 311
mlynek@autogoldcar.cz

mobil: 724 294 294

Prodej nových vozů

 

 

Vedoucí prodeje

Prodejce

Prodejce

Petr Zárožeň
tel.: 225 354 204
mobil: 602 735 829
zarozen@autogoldcar.cz
Zuzana Jašková Kavanová
tel.: 225 354 203
kavanova@autogoldcar.cz
Tomáš Vráb junior
tel.: 225 354 205
tomas.vrab@autogoldcar.cz

Fleetový akviziční manažer

Ing. Tomáš Vráb
mobil: 602 331 993
vrab@autogoldcar.cz

Autobazar

 

 

Prodejce ojetých vozů

Tomáš Lauber
mobil: 720 755 240
lauber@autogoldcar.cz

Autoservis

 

 

Vedoucí servisních služeb

Servisní poradce a garanční technik

Servisní poradce a koordinátor nehod

Petr Jurajda
tel.: 225 354 235
mobil: 725 909 770
jurajda@autogoldcar.cz
Zdeněk Holub
tel.: 225 354 210
mobil: 724 389 864
holub@autogoldcar.cz
Boris Grund
tel.: 225 354 211
mobil: 724 122 227
grund@autogoldcar.cz

Servisní poradce a zástupce koordinátora nehod

Servisní poradce

Servisní poradce

Jaroslav Levčík
tel.: 225 354 213
mobil: 727 954 903
levcik@autogoldcar.cz
Tomáš Rada
tel.: 225 354 213
mobil: 602 752 313
rada@autogoldcar.cz
Jan Zeman
tel.: 225 354 213
mobil: 607 038 770
zeman@autogoldcar.cz

Sklad

 

 

Vedoucí skladu

Zástupce vedoucího skladu

 

Hana Faltusová
tel.: 225 354 217
fax: 225 354 277
faltusova@autogoldcar.cz
Rudolf Šmejkal
tel.: 225 354 217
fax: 225 354 277
smejkal@autogoldcar.cz

Účtárna

 

 

Vedoucí účetní

Účetní

Účetní

Jitka Kůrková
tel.: 225 354 232
kurkova@autogoldcar.cz
Jitka Hvězdová
tel.: 225 354 231
hvezdova@autogoldcar.cz
Petra Vrábová
tel.: 225 354 233
vrabova@autogoldcar.cz

FAKTURAČNÍ A DAŇOVÉ ÚDAJE.

Fakturační adresa

Registrační údaje

Oznámení o EET

AUTO GOLDCAR a.s.
Bohdalecká 12
101 00 Praha 10
B 16026 vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 29048141
DIČ: CZ29048141
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

AUTO GOLDCAR – JISTOTA PRO ŘIDIČE